پیرو شرایط کنونی جهان و قوانین کشور انگلستان، کلیسای ایرانیان لندن فعلاً می‌تواند پذیرای تعداد محدودی از اعضای خود و دیگر حق‌جویان باشد. به همین دلیل رزرو کردن جا و ثبت‌نام برای شرکت حضوری در ساختمان کلیسا اجباری می‌باشد.

لازم به ذکر است که فعالیت‌های مجازی و پخش مستقیم جلسه عبادی کلیسا همچنان از طریق وب‌سایت کلیسا و شبکه‌های اجتماعی ما برقرار می‌باشد و اگر به هر دلیلی قادر به شرکت در مراسم ساختمان کلیسا نیستید، از هرجای دنیا همچنان می‌توانید ما را دنبال کنید و از کلام و پرستش خدای زنده بهره‌مند شوید.


توجه:

با اینکه درب کلیسا به روی تمام مشتاقان کلام خدا باز خواهد بود، ولی کلیسای ایرانیان شمال لندن افرای که در مقابل بیماری کوید۱۹ آسیب‌پذیر محسوب می‌شوند را تشویق به شرکت در هرگونه جلسات عمومی نمی‌کند. ( افرادی از قبیل اعضای بالای ۷۰ سال، بیماران با بیماری‌های مضمن، زنان باردار، افرادی با سیستم ایمنی ضعیف و …)

قوانین و مقررات ورود به کلیسا در دوران کوید۱۹

 1. تمامی شرکت‌کنندگان می‌بایست حداکثر تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه، از طریق وب‌سایت کلیسا یا شماره تلفن تعیین شده درخواست ثبت‌نام خود را ارائه دهند.(از پذیرفتن افرادی که ثبت‌نام نکرده‌اند معذور می‌باشیم)
 2. در هنگام ثبت‌نام باید توجه داشته باشید که فقط اجازه دارید برای خود و اهل منزل خود نام‌نویسی فرمایید. (لطفا از دوستانتان بخواهید خود مسئولیت ثبت‌نامشان را بر عهده بگیرند)
 3. درب اصلی کلیسا (از سمت پارکینگ) از ساعت ۱:۳۰ بعداز ظهر روز یکشنبه به روی شرکت‌کنندگان باز خواهد شد.
 4. پوشیدن ماسک صورت از ابتدای ورود به ساختمان تا خروج از آن اجباری می‌باشد.
 5. در هنگام ورود دمای بدن همه شرکت‌کنندگان اندازه‌گیری خواهد شد. (در صورت مشاهدۀ دمای بالا، از پذیرش آن شرکت‌کننده معذور خواهیم بود)
 6. استفاده از ژل ضد عفونی (الکل) در حین ورود به کلیسا، الزامی می‌باشد.
 7. رعایت فاصلهٔ حداقل ۲ متر با دیگر شرکت‌کنندگان در تمام طول جلسه اجباریست.
 8. ایجاد هرگونه تماس فیزیکی (از قبیل در آغوش کشیدن، دست دادن و حتی مشت زدن) اکیداً ممنوع است.
 9. همهٔ رفت و آمدها در داخل ساختمان می‌بایست به صورت یک طرفه انجام شود.
 10. شرکت‌کنندگان می‌بایست حتی‌الامکان در طول مدت جلسه به دلایل رعایت اصول سلامت و امور فنی(تصویری) و پخش زنده از جابه‌جایی و حرکت در سالن جداً خودداری فرمایند.
 11. بعد از نشستن بر روی صندلیی که به شما داده شده، امکان تغییر آن وجود نخواهد داشت. 
 12. طبق قوانین دولتی، سرود خواندن در هنگام پرستش برای رعایت اصول سلامت اکیداً ممنوع است.( به غیر از تیم پرستش)
 13. به دلیل شرایط فعلی جلسات کانون شادی و نوجوان تعطیل می باشد. در نتیجه فعلا از پذیرایی این عزیزان معذوریم.
 14. برای رعایت اصول بهداشتی،‌ در عین واحد، از هر یک از سرویس‌های بهداشتی فقط یک نفر یا یک خانوار اجازهٔ استفاده را خواهند داشت.
 15. متاسفانه از پذیرایی در داخل ساختمان کلیسا معذور می‌باشیم.
 16. طبق آخرین قوانین کشوری، بعد از اتمام جلسه افراد می‌بایست بدون داشتن مشارکت با یکدیگر، به ترتیب از درب خروجی خارج شده و از تجمع در بیرون ساختمان کلیسا نیز خودداری کنند.

برای شرکت در جشن کریسمس بر روی پیوند زیر کلیک کنید:

برای شرکت در مراسم عبادی هفتگی کلیسا بر روی پیوند زیر کلیک کنید:

برای شرکت در مراسم دعای ماهیانه کلیسا بر روی پیوند زیر کلیک کنید: